LookWeb.cz

Proč je náš hosting vyšší cenové kategorie?

Mnoho klientů se nás ptá, proč jsou naše služby dražší než konkurence. Odpověď je jednoduchá: Všechna nastavení, úvodní i případná budoucí, jsou v ceně. A k tomu dostanete ještě garanci funkčnosti po celou dobu hostování u nás.

U konkurence můžete sice najít levnější řešení, ale nedostanete k němu žádnou přidanou hodnotu. Web si budete muset sami nahrát, nastavit a spustit. Navíc, správné nastavení domény může být pro neznalého uživatele nejen komplikované, ale při nesprávném zásahu i velmi nebezpečné a může rozbít funkčnost webu nebo emailu.

U LookWebu se o vše staráme my:

Tyto služby nejsou jen o hostingu, ale o all-inclusive komplexní péči, která vám ušetří nejen peníze, ale především čas a starosti.

Cena vs. Hodnota

Zvažte scénář, kdy ušetříte za levnější webhosting, ale poté musíte najímat IT odborníka na správné nastavení a údržbu vašeho webu, včetně mnohokrát velmi složitého nastavování domény. Platit hodinové sazby za jeho práci nevyhnutelně povede k tomu, že celková cena za levný webhosting a externí technickou podporu násobně převýší pevnou cenu webhostingu u nás, kde máte vše zahrnuto.

S LookWebem získáváte nejen místo na serveru!

 

>> ZPĚT NA HLAVNÍ STRÁNKU <<
>> Nahlášení poruchy <<